TVORBA WEBU

komplexná tvorba webov
od A po Z

webdizajn na mieru vášmu podnikaniu

funkčné riešenie prispôsobené užívateľom

Weby a e-shopy

Našou doménou je tvorba webov na mieru. Robíme stránky na platforme WordPress prispôsobené požiadavkám zadávateľa, ktoré zohľadňujú užívateľskú skúsenosť. Samotnej webstránke predchádza grafický návrh, kde sa nastavuje UI a UX dizajn webu. Vďaka tomu sa vaši zákazníci na webe nestratia a vaša webstránka sa stáva funkčným predajným kanálom.

Naše služby​

Ako prebieha spolupráca?

Prvým krokom spolupráce je úvodná konzultácia počas ktorej zistíme akú máte predstavu a čo od stránky očakávate. Následne vypracujem finálnu kalkuláciu z ktorej sa platí 50% záloha vopred. Po úhrade zálohy klient zasiela podklady k stránke – základné informácie o firme, logo, fotografie ktoré chce na webe. 

Po úvodnej konzultácii vypracujem analýzu kunkurencie a tiež prípadných potrieb zákazníkov. Taktiež súčasťou je aj analýza kľúčových slov aby sme vedeli, čo najčastejšie v danej téme užívatelia na internete vyhľadávajú. Na základe týchto informácii a vašich podkladov pripravím kompletný text na stránku. 

Text je teda prvým krokom, ktorý nám udáva to ako bude samotná stránka vyzerať. Na základe obsahu a členenia textu pripravím grafický návrh stránky, tak aby obsahovala všetko čo v rámci vášho podnikania na stránke potrebujete mať a tiež aby sa po stránke pohybovali návštevníci jednoducho. 

Ďalším krokom je prezentácia návrhu na stránku klientovi, ktorý si dizajn aj texty prejde a navrhne úpravy podľa svojho uváženia. Všetky pripomienky si prechádzame a vzájomne sa dohodneme čo všetko je vhodné upraviť s ohľadom na funkčnosť stránky. 

Návrh stránky a aj všetky dohodnuté úpravy zapracujem už na samotnú webovú stránku.  Keď je web pripravený odošlem na ďalšiu kontrolu zadávateľovi. Zvyčajne máte týždeň čas aby ste si prešli celú stránku a udali finálne pripomienky. 

Zatiaľ čo vy web kontrolujete, ja ďalej pracujem na pozadí stránky – inštalujem pluginy na zabezpečenie a zrýchlenie stránky, taktiež robím základné SEO nastavenia. 

Po finálnych úpravách odovzdám stránku objednávateľovi na základe odovzdávacieho protokolu kde si kontrolujeme funkčnosť webu a tiež máte v ruke potvrdenie v akom stave vám bol web odovzdaný. Odovzdám prístupy do hostingu a do stránky, následne sa môžete rozhodnúť či chcete pokračovať v spolupráci a budem vám stránku spravovať ja, alebo to zvládnete sami. Pre nové weby poskytujem správu stránky prvé 3 mesiace ZADARMO. 

Čo u nás získate?

nový web
už od 349€

Koľko stojí nový web?

Ceny za jednotlivé stránky sa môžu meniť v závislosti od rozsahu požadovaných služieb a nárokov na stránku. 

Jednostránkový web

LANDING PAGE
od 349€
  • jednoduchá stránka pre menšie projekty alebo ako základ pre členskú sekciu

Štruktúrovaný web

HLAVNÁ STRÁNKA A 4 PODSTRÁNKY
od 699€
  • najčastejšie využívaný vďaka dostatočnému priestoru na prezentáciu
TOP

E-shop

ELEKTRONICKÝ OBCHOD
od 1 299€
  • kompletný elektronický obchod s možnosťou napojenia na platobnú bránu a fakturáciu

REALIZOVANÉ PROJEKTY

WEBSTRÁNKA
CHATA MONIKA
REDIZAJN
LIMITED EDITION MG
REDIZAJN
SVET RODINY ZVOLEN
Návrat hore