TVORBA WEBU

komplexná tvorba webov
od A po Z

webdizajn prispôsobený
vášmu podnikaniu

funkčné riešenie
pre užívateľov a váš biznis

Webstránky na mieru

Mojou doménou je tvorba webov na mieru. Robím westránky na platforme WordPress prispôsobené požiadavkám zadávateľa, ktoré zohľadňujú užívateľskú skúsenosť. Samotnej webstránke predchádza grafický návrh, kde sa nastavuje UI a UX dizajn webu. Vďaka tomu sa vaši zákazníci na webe nestratia a vaša webstránka sa stáva funkčným predajným kanálom.

Moje služby​

Ako prebieha spolupráca?

Prvým krokom spolupráce je úvodná konzultácia počas ktorej zistím akú máte predstavu a čo od stránky očakávate. Následne vypracujem finálnu kalkuláciu z ktorej sa platí 50% záloha vopred. Po úhrade zálohy klient zasiela podklady k stránke – základné informácie o firme, logo, fotografie ktoré chce na webe. 

Po úvodnej konzultácii vypracujem analýzu kunkurencie a tiež prípadných potrieb zákazníkov. Taktiež súčasťou je aj analýza kľúčových slov aby sme vedeli, čo najčastejšie v danej téme užívatelia na internete vyhľadávajú. Na základe týchto informácii a vašich podkladov pripravím kompletný text na stránku. 

Text je teda prvým krokom, ktorý nám udáva to ako bude samotná stránka vyzerať. Na základe obsahu a členenia textu pripravím grafický návrh stránky, tak aby obsahovala všetko, čo v rámci vášho podnikania na stránke potrebujete mať a tiež aby sa po stránke pohybovali návštevníci jednoducho. 

Ďalším krokom je prezentácia návrhu na stránku klientovi, ktorý si dizajn aj texty prejde a navrhne úpravy podľa svojho uváženia. Všetky pripomienky si prechádzame a vzájomne sa dohodneme čo všetko je vhodné upraviť s ohľadom na funkčnosť stránky. 

Návrh stránky a aj všetky dohodnuté úpravy zapracujem už na samotnú webovú stránku.  Keď je web pripravený, odošlem ho na ďalšiu kontrolu zadávateľovi. Zvyčajne máte týždeň čas aby ste si prešli celú stránku a udali finálne pripomienky. 

Zatiaľ čo vy web kontrolujete, ja ďalej pracujem na pozadí stránky – inštalujem pluginy na zabezpečenie a zrýchlenie stránky, taktiež robím základné SEO nastavenia, aby bola webstránka čo najlepšie dohľadateľná pre vyhľadávače. 

Po finálnych úpravách odovzdám stránku objednávateľovi na základe odovzdávacieho protokolu, kde si kontrolujeme funkčnosť webu a tiež máte v ruke potvrdenie v akom stave vám bol web odovzdaný. Odovzdám prístupy do hostingu a do stránky, následne sa môžete rozhodnúť či chcete pokračovať v spolupráci a budem vám stránku spravovať ja, alebo to zvládnete sami. Pre nové weby poskytujem správu stránky prvé 3 mesiace ZADARMO. 

Čo získate?

nový web
už od 399€

Koľko stojí nový web?

Ceny za jednotlivé stránky sa môžu meniť v závislosti od rozsahu požadovaných služieb a nárokov na stránku. 

Jednostránkový web

LANDING PAGE
od 399€
  • jednoduchá stránka pre menšie projekty alebo ako základ pre členskú sekciu

Štruktúrovaný web

HLAVNÁ STRÁNKA A 4 PODSTRÁNKY
od 899€
  • najčastejšie využívaný vďaka dostatočnému priestoru na prezentáciu
TOP

E-shop

ELEKTRONICKÝ OBCHOD
od 1 499€
  • kompletný elektronický obchod s možnosťou napojenia na platobnú bránu a fakturáciu
Návrat hore