Online reklama a reklamné kampane

Online reklama

Základom úspechu každej webstránky či e-shopu je návštevnosť. Lebo bez návštevnosti je stránka opustená a nemôže produkovať nákupy alebo kontakty. Existuje niekoľko spôsobov ako dostať návštevnosť na vašu stránku. A jedným z nich je využívať online reklamu na sociálnych sieťach alebo na Googli.

Reklama na Facebooku

Mojou špecializáciou je reklamu na Facebooku a Instagrame. Najideálnejšou voľbou v rámci ponuky reklamy na Faceboku je reklama zameraná na návštevnosť stránky, ktorej cieľom je konverzia – nákup služby či produktu, alebo zanechaný kontakt. Reklama na sociálnych sieťach je v porovnaní s Google kampaňami o niečo „lacnejšia“ forma, avšak na to aby vám fungovala optimálne musí byť v správnych rukách.

Reklamné kampane

Zastrešíme každú vašu reklamnú kampaň, a to nie len v online priestore. Súčasťou našej práce je aj kreatíva a tvorba hlavnej reklamnej idey. Pomôžeme vám s obchodným názvom, sloganom a hlavným reklamným posolstvom. Následne dostane vaša kampaň svoju tvár v podobe vyladenej vizualizácie.

Súčasťou našich služieb je aj tvorba grafiky pre tlač, aj do online priestoru. Každý vizuál tvoríme s poriadnou dávkou kreativity a so zreteľom na obchodný zámer. 

Online grafika:

Offline grafika:

Koľko stojí reklama na Facebooku?

od 100€ / reklama

ČO U NÁS ZÍSKATE?

od 199€ / kampaň

Návrat hore